категорії: фото

Вакханки Елен фон Унверт

теґи: www.photodollstudio.com, Елен фон Унверт, арт, ванесса паради, девид боуи, еротизм, клаудиа шиффер, ню, фотомистецтво

Елен фон Унверт – дивовижна титулована фотографиня. Вона розпочала роман із камерою у якості моделі, а згодом перейшла по іншу лінію фронту. З цього вийшло щось надзвичайне!

     Таке враження, що місяці три вона зріла в утробі разом із Гельмутом Ньютоном, ще кілька місяців із Террі Річардсоном а потім дозрівала у невідомому нам коконі блаженної королеви вакханок.     Фокус в її кадрі – на жінці, якщо зустрічається чоловік, то він або замилений на задньому плані, або якийсь надзвичайно жіночно-прекрасний типу Девіда Боуї. Кажуть, що на майданчику у Елен відбувається щось на кшталт мистецької гульні, моделі не позують, а проживають свої ролі із істинним задоволенням. Око Унверт схоже на ножичка, яким вона вирізає із м’яких ніжних дів жилочки зіпсутості, порочного еротизму та певної збоченості. Вирізки приправлені найгострішим перцем і викладені химерними візерунками на білих порцелянових тацях. Ну це мої асоціації, ви ж набирайтеся своїх у щедрій колекції, що підібрала СтудіяФотоЛялька.      Нижче – приклад розкутості на майданчику Елен (фото сесія з Крістіною Агілера).  

  Марина Куценко, фотограф СтудіїФотоЛялька www.photodollstudio.com 

 
Сторінки: 512345next
    Ctrl →