категорії: блоґ-запис

Для чого потрібен діловий портрет?

теґи: busines portrait, бізнес, діловий портрет, зйомка, пиар, фото, фото портрет, Фотографія, імідж
 

Раніше був собі гарний коваль – і люди на всю околицю знали: ми до нього прийдемо і він гарно зробить роботу. Ще колись були ділянкові лікарі, і люди знали як їхній лікар погано не лікує альтернативи немає і йшли до нього. Зараз же, дякувати богу, космосу і всім великим засновникам цього інформаційного світу, ми маємо шалений вибір! Але водночас, про вас, як спеціаліста мало може сказати лише ваша робота. Люди стали ходити за чимось більшим (хто хоче трішки підживитися вашою енергією, хто просто погрітися, а когось, можливо, ви надихаєте; найцікавіше, що всі ці причини заховані десь там у несвідомому). Навіть найконсервативніші організації починають вести блоги, занурюватися у життя соцмереж і активно вести просвітницьку діяльність у стилі «Чому вам обрати слід саме нас».  

Однак слова-слова – на нас вони зараз мало діють. Нам хочеться абзац-два суті і картинкою закусити. Ще абзацик з вашими заслугами і 2 пряничка-картинки, а на десерт покажіть нам бааагато картинок! О! тепер ми зрозуміли – ви такі й такі і ми подумаємо, може й прийдемо до вас, залиште координати.

Це означає, що кожна компанія, бізнес, самостійний спеціаліст  мають мати свій індивідуальний імідж підкріплений відповідними картинками – гарними фото працівників, процесу, продукту, послуги і все в єдиному вашому стилі.

Закордоном давно вже є фотографи, що спеціалізуються тільки на діловому портреті і роблять це просто блискуче!

Особисто мені імпонує стиль Девіда Уайта. В чому його клас? Він робить ділове фото індивідуальним, художнім і воно таки залишається діловим, але таким живим, що до людини на фото хочеться одразу подзвонити і записатися на манікюр, психоаналітичну консультацію і просто підрихтувати автівку. Його світлини і стиль можна побачити тут:

http://www.businessportraits.com.au/

 

Щоб мали обличчя його слід спершу сфотографувати.

 

Підготувала СтудіяФотоЛялька www.photodollstudio.com