категорії: блоґ-запис

Старіння юної музи - фотографія фіксує все!

теґи: «Аліса», Аліса в країні чудес, образ фото, фото київ, фотограф, Фотографія, фотосесія

 

   Ви знаєте, що таке старість? Це коли ваша шкіра вкривається зморшками, а тіло не виконує старих команд. Це завжди несподівано. Так кажуть ті, з ким це вже сталося. Ви знаєте що рятує коли старість несподівано настає? Спогади, що колись було не так. Але люди, які вас пам’ятали молодим та юним дуже скоро підуть в інші світи, і тоді залишаться самі лише фотографії.

   Фотографуватися – вкладати в банк пам’яті своєї вічної молодості.

Коли Аліса Ліддл була ніжною дитиною, вона надихнула Льюїса Керрола на дві вічно цікаві книги – «Алісу в країні чудес» та «Алісу в Задзеркаллі». Остання книжка була прощанням письменника із Алісою-дитиною. Аліса спішила потрапити в королеви – стати дорослою жінкою. Потім Життя зробило із неї гарну зрілу жінку, потім мудру стару жінку і згодом Смерть зробила її білою мертвою жінкою. А яка пам’ять про мертву людину? Кілька байок про життя і альбом фотографій.

   Фотографуючи якось одного клієнта, який не хотів співпрацювати, я вмить його розслабила фразою: «Якщо після вас не залишиться гарного фото, то вважай ви і не жили!». Аліса Ліддл, життя прожила!

 

http://www.youtube.com/watch?v=eNwz-ZV_QlI

 

 


такою Алісою-ангелом надихнувся Керрол

юна Аліса, дівчинка підросла і трішки розсердилася

 

три сестри Ліддл

 

такими стають юні музи, якщо доживають до поважного віку

 

 

Підготувала СтудіяФотоЛялька www.photodollstudio.com