категорії: блоґ-запис

Розкрийте себе через автопортрет!

теґи: www.photodollstudio.com, автопортрет, выходить красиво на фото, сам себе фотограф, фото киев, фотографировать себя, фто автопортрет

Наша творча лабораторія вийшла на новий цікавий для творчих людей проект – курс на одне заняття «Саморозкриття через автопортрет». Суть в наступному – ви Творець, і знання про себе самого є тільки у вас. У ваші найпотаємніші глибини може пірнути тільки один ловець перлів – ви самі. Тому ми урочисто тиснемо вашу руку, підбадьорливо підморгуємо вашій мильничці чи телефону (всі фото-засоби тут підходять) й інструктуємо як, для чого, коли і навіщо знімати самого себе.

Заняття триває 1,5-2 години. На ньому ви навчитеся як зрозуміти себе і виразити через образ, символ. Як через автопортрет вийти із затяжної депресії і поганого самопочуття. Як подружитися із своєю тінню так, щоб вона стала підтримкою і ресурсом.

Також ви дізнаєтеся про різні типи фото-автопортретів, побачите відомі автопортрети визнаних фотографів, також ідеї як це можна зробити саме вам. Ще ви дізнаєтеся про авторську розробку нашої студії – фото-йога гімнастику і за допомогою неї зможете із більшою легкістю входити у необхідний стан, образ.

Що б ми не говорили – це все про себе, з ким би ми не говорили – це завжди діалог із собою. Що б ми не творили – це завжди клонування себе такого і сякого. Автопортрет – це єдиний вид мистецтва, який не лицемірить – людина розглядає себе і досліджує не соромлячись. (у цьому курсі є така вправа із дзеркалом – абсолютна більшість людей соромиться дивитися на себе із будь якої іншої причини окрім чищення зубів, гоління, макіяжу, видавлювання прищів, причісуванні та іншого натягування соціально прийнятного вигляду. Людям ніяково на себе дивитися! Навіть найрозфуфиренішим дівчатам і метросексуальним хлопцям). Цей страх і є бар’єром у сприйнятті себе. А так, як клин клином вибиває, то пізнавати ми себе будемо не просто через розглядання, а фотографування.

Також ви дізнаєтеся про основи фотогенічності та на собі відчуєте техніки, що допомагають розкритися.

Індивідуальне заняття коштує 350 гривень

Групове 150 (групи до 5 чоловік).

 

Нижче підбірка кращих на нашу думку фото-автопортретів різних фотографів.

 

Підготувала СтудіяФотоЛялька www.photodollstudio.com